Pavasario kelionė

Visada laukiame kelionių, nes žinome, kad daug pamatysime, sužinosime, pajusime. Tad ši kelionė dar apdovanojo naujomis žiniomis, įspūdžiais.

Susėdę į autobusą, jaukiai įsikūrę judėjome link Vilniaus. Pirmiausiai sustojome Vievyje, kur kelių muziejuje mūsų laukė edukatorė. Ji aprodė muziejų, papasakojo kaip čia viskas atsirado. Apžiūrėjome tiltų, viadukų, sankryžų, autobusų stočių maketus, seniausius kelių tiesimo bei tvarkymo įrankius, mašinas, vežimus, kelių ženklus. Na o labiausiai patiko mašinų skyriuje, kur galėjome ne tik apžiūrėti, bet ir įlipti į įvairias senas transporto priemones.

Kelionę tęsėme toliau. Kadangi norėjome susipažinti su pelėdomis iš arčiau, patraukėme į Rudaminą. Rudaminos kaime yra visas Pelėdų parkas, kuriame yra puiki galimybė pasigrožėti ir prisiliesti prie šių nuostabių paukščių. Edukacijos metu susipažinome su pelėdomis, jų gyvenimo paslaptimis. Teritorija nėra didelė, bet labai jauki. Jos viduryje tyliai raibuliuoja tvenkinio vanduo, kartais suspindintis auksinėmis spalvomis - tai žuvų būriai. Parke taip pat radome šviežios žolytės laukiančius triušiukus.

Viską apžiūrėję, pilni įspūdžių ir žinių, grįžome namo.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Reda Surdokienė

2023 m. gegužė