Priėmimas į mokyklą

Mes siūlome išskirtinį dėmesį kiekvienam ir saugumą.

MŪSŲ ISTAIGOJE:

• Kiekvienam mokiniui skiriama pakankamai daug dėmesio. Stengiamasi sudaryti tokias mokymosi sąlygas, kad galėtų atsiskleisti net ir giliai glūdintys vaikų sugebėjimai.
  • Nedidelis mokinių skaičius leidžia mokytojui betarpiškai bendrauti su Jumis ir Jūsų vaiku.
  • Mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, akcijose, olimpiadose ir kt renginiuose.
  • Glaudus bendradarbiavimas. Geri rezultatai - visos mokyklos - darželio bendras reikalas.
  • Pastovus, vienas kitą palaikantis kvalifikuotas mokytojų kolektyvas.
  • Švari, saugi, rami aplinka.

Mokinių priėmimas

vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimu 2013 m. gruodžio 19 d.  Nr. TS-493

Reikalingi dokumentai:

• prašymas;
  • gimimo liudijimo kopija arba originalas;
  • gyvenamą vietą patvirtinantis dokumentas;
  • gali būti pateikti kiti dokumentai, patvirtinantys pirmumo teisę.

Ugdytinių priėmimas.

Į mokyklos - darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes vaikai priimami  Kauno rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka:

Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno rajono savivaldybės biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo2016 m. rugsėjo 29 d. Nr. TS-303

Reikalingi dokumentai:

• prašymas;
  • gimimo liudijimo kopija arba originalas;
  • gyvenamą vietą patvirtinantis dokumentas;
  • gali būti pateikti kiti dokumentai, patvirtinantys pirmumo teisę.