"Erasmus" akreditacija 2022-2027 m.

Džiaugiamės ir dalinamės su bendruomene gera žinia - Kauno r. Ilgakiemio mokyklai-darželiui suteikta "Erasmus" (ES programa, skirta švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto sritims Europoje remti) akreditacija. Akreditacija patvirtina, kad organizacija atitinka Europos Komisijos keliamus standartus, yra pajėgi organizuoti kokybiškas mobilumo veiklas mokymosi tikslais ir laikysis "Erasmus" kokybės standartų. Akredituotos organizacijos mobilumo veiklos finansuojamos supaprastinta tvarka.

Akredituotos organizacijos gali:

• Kurti savo strategiją - "Erasmus" akreditacija padeda organizacijai nusistatyti tikslus, suteikti laisvę pasirinkti planų įgyvendinimo greitį, judėti norima linkme, siekiant šių strateginių tikslų.
  • Gauti pastovų finansavimą - naujai suplanuotai mobilumo veiklai vykdyti organizacija kasmet gauna "Erasmus+" lėšų.
  • Augti ir mokytis  - galima išbandyti naują veiklą ar bendradarbiavimą su naujomis organizacijomis partnerėmis neteikiant naujos paraiškos.
  • Investuoti į ateitį - stabilus finansavimas leidžia sutelkti dėmesį į ilgalaikius tikslus, padeda palaipsniui ir nuolat didinti akreditaciją gavusios organizacijos mokymo ir mokymosi kokybę.

Kauno r. Ilgakiemio mokyklai-darželiui akreditacija suteikta penkeriems metams, visam programos etapui (2022-2027 m.)

Direktorė Aušra Gužauskienė

Mokytoja Reda Markauskienė