Tėvams

Priėmimas į mokyklą

Mes siūlome išskirtinį dėmesį kiekvienam ir saugumą.

MŪSŲ ISTAIGOJE:

• Kiekvienam mokiniui skiriama pakankamai daug dėmesio. Stengiamasi sudaryti tokias mokymosi sąlygas, kad galėtų atsiskleisti net ir giliai glūdintys vaikų sugebėjimai.
  • Nedidelis mokinių skaičius leidžia mokytojui betarpiškai bendrauti su Jumis ir Jūsų vaiku.
  • Mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, akcijose, olimpiadose ir kt renginiuose.
  • Glaudus bendradarbiavimas. Geri rezultatai - visos mokyklos - darželio bendras reikalas.
  • Pastovus, vienas kitą palaikantis kvalifikuotas mokytojų kolektyvas.
  • Švari, saugi, rami aplinka.
Read more: Priėmimas į mokyklą