Inkilų diena

INKILŲ DIENA MOKYKLOJE-DARŽELYJE

„Neįtikėtina! Ar užteks medžių inkilams sukabinti? Mano inkilas varnėnams. Dėde Sigitai, pakabinkite dabar mano inkilą. O aš kartu su tėčiu gaminau inkilą!”

Šią dieną, mokyklos-darželio miškelyje klegėjo vaikų, nuo 3 iki 10 metų,  būrys su inkilais, kuriuos ugdytiniai gamino kartu su savo tėveliais.  Ilgakiemio mokyklos-darželio teritorija puikiai pritaikyta vykdyti stebėjimus gamtoje.  Šiandien, vaikai sukabino inkilus, rytoj, per langą stebės, kas apsigyveno naujuose nameliuose ir kokius darbus dirba paukšteliai. O dar po savaitės, kitos, eis pasiklausyti mažylių triukšmo, sulaukus parskridusių tėvų su maistu….

Nenutrūkstamas gamtos ratas, kuris kartojasi ir žmonių gyvenimuose….

Direktorė Aušra Gužauskienė

2017-03-24