Vaikų vasaros poilsio stovykla "Vasaros dėlionė"

Nors ir pasibaigė mokslo metai, bet mokykla pilna vaikų. Jau devinti metai vaikai renkasi į vasaros stovyklą. "Vasaros dėlionė" pažėrė vaikams daugybę įvairių veiklų mokykloje-darželyje ir už jos ribų. Stovykla finansuojama Kauno r. savivaldybės ir tėvų lėšomis.

Pirmąją dieną, naudodamiesi žemėlapiais ieškojome kopūstų ūkio, kur domėjomės kaip ūkininkai augina kopūstus. O iš surastų didžiausių kopūstų patys gaminome salotas. Susipažinome ir su gaisrininkų kasdienybe, patys išbandėme keletą gaisrininkų operacijų. Gamtos ir architektūros draugystę stebėjome Pažaislio vienuolyno parke. Pažintį apie Lietuvos etnografinius regionus pratęsėme Rumšiškių Liaudies Buities muziejuje. Išvykos į Kauną metu, Kauno miesto muziejuje dalyvavome edukacijoje "Miesto herbas". Su technologo, inžinieriaus profesijomis mums padėjo susipažinti rėmėjai UAB "Naujasis Nevėžis". Po pasakų pasaulį mus vedžiojo "Pasakos augimui" įkūrėja Akvilė Sadauskienė.

Su puikiomis emocijomis ir žiniomis, atsisveikinę ir visiems padėkoję, išskubėjome atostogauti.

Pradinių klasių mokytojos.

2023 m. birželis