Vykdomi projektai:

Gera kalba - pusė darbo

TIKSLAI:

• Atkreipti dėmesį į kalbą, skatinti domėtis ja, įsiklausyti, analizuoti kalbos reiškinius, suvalkiečių tarmę.
  • Ugdyti pilietiškumo ir patriotizmo jausmą.
  • Prisiminti istorinius įvykius, skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija.
  • Ugdyti kūrybiškumą ir fantaziją, sudaryti sąlygas mokinių saviraiškai, atrasti naujus talentus.

Būkime kartu

TIKSLAI:

• Ugdyti bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.
  • Skatinti tėvus domėtis ugdomuoju procesu, pradinio ugdymo problemomis ir naujovėmis.
  • Įtraukti tėvus, bendruomenę, socialinius partnerius į projektų veiklą.

Močiutės skrynia

TIKSLAI:

• Padėti vaikui stiprinti dvasinį ryšį su jo artimaisiais: seneliais, tėvais, broliais, seserimis;
  • Puoselėti tautos tradicijas, kurios kūrėsi per 1000 metų istorinį laikotarpį;
  • Ugdyti vertybines nuostatas per patyrimą, išgyvenimą, veiklą.

Puoškime tėviškėlę

• Ugdyti pilietiškumą.
  • Ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius. Išmokti vertinti pasiektus rezultatus.
  • Supažindinti su apželdintojo, aplinkos dizainerio, sodininko profesijomis.