Apie mus

Pati pirmoji mokykla Ilgakiemio kaime pradėjo veikti 1918 m. (žinios paimtos iš mokyklos metraščio), 1976 m. rugsėjo 1 d. Kauno rajono Ilgakiemio kaime buvo įsteigta pradinė mokykla, 1981 m. spalio 17 d. kaime pradėjo veikti vaikų darželis, 1986 m. kovo 25 d. įregistruota pradinė mokykla/ registro įrašas Nr. 44/287209, 1992 m. veikė devynmetė mokykla, nuo 1994 m. spalio 13 d. įregistruota pagrindinė mokykla, Juridinių asmenų registras 2004-12-01, Nr. 029478, 2006 m. liepos 28 d. sprendimu darželis ir pagrindinė mokykla reorganizuoti į mokyklą-darželį.

Steigėjas: Kauno rajono savivaldybė
Įstaigos kodas: 300586491
Pajiesio g. Nr.3; Ilgakiemio kaimas; Garliavos apylinkių seniūnija; LT – 53288 Kauno rajonas
Direktorės tel. nr. +370 685 62873; raštinės tel. nr. +37060953119; mokytojų kambario tel. nr. +37065290917

Direktorė: Aušra Gužauskienė
Direktorės pavaduotoja pradiniam ugdymui: Rasa Gelažauskienė

Direktorės pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui: Ugnė Mockuvienė
MD Tarybos pirmininkė: mokytoja metodininkė Rasa Gelažauskienė

Tarybos nariai:
Bendruomenės atstovai: seniūnaitis Dainius Staugaitis, Ilgakiemio laisvalaikio salės renginių organizatorė Agnė Vodčicienė
Tėvų atstovai:  Reda Markauskienė, Robertas Petrolis
Pedagogai:  mokytoja metodininkė Reda Surdokienė
Įstaiga teikia: formalų ir neformalų ugdymą.

Mokykloje–darželyje veikia ikimokyklinio ugdymo grupės, priešmokyklinio ugdymo grupė ir pradinis ugdymas (1-4 kl.). Baigus pradinio ugdymo programą (101001001) gaunami pradinio ugdymo pažymėjimai – kodas 1001.

GERA KAIMO VIETOVĖS MOKYKLA-DARŽELIS

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas vadovaudamasis Lietuvos respublikos vyriausybės ir Kauno rajono savivaldybės švietimo strategijomis, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.

Filosofija

ATSAKOMYBĖ - KOKYBĖ - NOVATORIŠKUMAS - SUMANUMAS - SĖKMĖ

STRATEGINIAI PRIORITETAI

• Ugdymo procesas apimantis visapusišką sumanios asmenybės ugdymą (vaikai) ir tobulėjimą (suaugę), akcentuojant sveiką gyvenimo būdą.
  • Motyvuotas bendradarbiavimas (bendruomenė-mokyklos-darželio kolektyvas- ugdytiniai- tėvai-partneriai-bendruomenė).
  • Inovatyvus mokyklos-darželio įvaizdžio formavimas.

STRATEGINIAI TIKSLAI

• Užtikrinti aukštą ugdymo paslaugų kokybę.
  • Vykdyti IU plėtrą.
  • Modernizuoti ugdymo bazę, skatinančią motyvuotos ir sumanios asmenybės ugdymąsi.
  • Formuoti patrauklų mokyklos-darželio įvaizdį, atvirumą ir patrauklumą visuomenei.

Ryšiai su socialiniais partneriais:

UAB "Naujasis Nevėžis";
UAB Matex Boats;
Kauno r. Vaikų teisių apsaugos tarnyba;
Garliavos apylinkių seniūnija;
Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla;
Birštono vienkiemio darželis-mokykla;
Prienų r. Išlaužo pagrindinė mopkykla;
Kauno miesto Panemunės pradinė mokykla;
Ilgakiemio laisvalaikio salė;;
Garliavos meno mokykla;
Kauno r. nepilnamečių reikalų tarnyba;
Kauno r. mokytojų švietimo centras;
Garliavos šeimos klinika;
Pirminės sveikatos priežiūros centras;
Kauno r. policijos nuovada.

Rekvizitai:

Pavadinimas: Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis
Įstaigos kodas: 300586491
Įstaigos teisinė forma: juridinė
Steigėjas:  Kauno r. Savivaldybė; http://www.krs.lt/portal
Adresas:

Mus galima pasiekti:

152 maršrutas: Kauno autobusų stotis - Prienai - Birštonas https://www.krs.lt/media/29410/internetas-152.pdf

194 maršrutas: Kauno pilis - Garliava - Linksmakalnis https://www.krs.lt/gyventojams/viesasis-transportas/priemiestiniai-autobusu-marsrutai

Žemėlapis