Apie mus

Pati pirmoji mokykla Ilgakiemio kaime pradėjo veikti 1918 m.(žinios paimtos iš mokyklos metraščio) , 1976 m. rugsėjo 1 d. Kauno rajono Ilgakiemio kaime buvo įsteigta pradinė mokykla, 1981 m. spalio 17 d. kaime pradėjo veikti vaikų darželis, 1986m. kovo 25 d. įregistruota pradinė mokykla/ registro įrašas Nr. 44/287209, 1992 m. veikė devynmetė mokykla, nuo 1994 m. spalio 13 d. įregistruota pagrindinė mokykla, Juridinių asmenų registras 2004-12-01, Nr. 029478, 2006 m. liepos 28 d. sprendimu  darželis ir pagrindinė mokykla reorganizuoti į mokyklą - darželį.

Steigėjas: Kauno rajono savivaldybė
Įstaigos kodas: 300586491
Pajiesio g. Nr.3; Ilgakiemio kaimas; Garliavos apylinkių seniūnija; LT – 53288 Kauno rajonas
Tel./fax 837-536240;    837- 536230;  +370 685 62873

Direktorė: Aušra Gužauskienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui : Rasa Gelažauskienė
MD Tarybos pirmininkė: mokytoja metodininkė Rasa Gelažauskienė

Tarybos nariai:
Bendruomenės atstovai: Lina Geištoraitienė- UAB "ECCO", Regina Martinaitienė- Ilgakiemio bibliotekos vedėja.
Tėvų atstovai:  Ligita Marozienė, Jovita Andrulienė
Pedagogai:  mokytoja metodininkė Reda Surdokienė.
Įstaiga teikia: Formalų ir neformalų ugdymą.

Mokykloje – darželyje veikia ikimokyklinio ugdymo grupė, priešmokyklinio ugdymo grupė ir pradinis ugdymas (1 - 4 kl.). Baigus pradinio ugdymo programą (101001001) gaunami pradinio ugdymo pažymėjimai – kodas 1001

Vizija

GERA KAIMO VIETOVĖS MOKYKLA - DARŽELIS

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas vadovaudamasis Lietuvos respublikos vyriausybės ir Kauno rajono savivaldybės švietimo strategijomis, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.

Filosofija

ATSAKOMYBĖ - KOKYBĖ - NOVATORIŠKUMAS - SUMANUMAS - SĖKMĖ

STRATEGINIAI PRIORITETAI

• Ugdymo procesas apimantis visapusišką sumanios asmenybės ugdymą (vaikai) ir tobulėjimą (suaugę), akcentuojant sveiką gyvenimo būdą.
  • Motyvuotas bendradarbiavimas (bendruomenė-mokyklos-darželio kolektyvas- ugdytiniai- tėvai-partneriai-bendruomenė).
  • Novatyvus mokyklos-darželio įvaizdžio formavimas.

STRATEGINIAI TIKSLAI

• Užtikrinti aukštą ugdymo paslaugų kokybę.
  • Vykdyti IU plėtrą.
  • Modernizuoti ugdymo bazę, skatinančią motyvuotos ir sumanios asmenybės ugdymąsi.
  • Formuoti patrauklų mokyklos-darželio įvaizdį, atvirumą ir patrauklumą visuomenei.

Ryšiai su socialiniais partneriais:

UAB "Naujasis Nevėžis";
UAB Matex Boats;
Kauno r. Vaikų teisių apsaugos tarnyba;
Garliavos apylinkių seniūnija;
Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla;
Birštono vienkiemio darželis-mokykla;
Prienų raj. Išlaužo pagrindinė mopkykla;
Kauno miesto Panemunės pradinė mokykla;
Ilgakiemio kultūros centras;
Garliavos meno mokykla;
Kauno r.nepilnamečių reikalų tarnyba;
Kauno r. mokytojų švietimo centras;
Garliavos šeimos klinika;
Pirminės sveikatos priežiūros centras;
Kauno r. policijos nuovada.

Rekvizitai:

Pavadinimas: Kauno raj. Ilgakiemio mokykla - darželis.
Įstaigos kodas: 300586491
Įstaigos teisinė forma: juridinė
Steigėjas:  Kauno r. Savivaldybė; http://www.krs.lt/portal
Adresas:
Tel. 837-536240;    837- 536230;  +370 685 62873

Mus galima pasiekti:

94-ojo maršrutinio taksi Kauno pilis–Garliava–Linksmakalnis–Išlaužas eismo tvarkaraštis

52 UAB "KAUTRA" autobusas- Kaunas-Birštonas:

Žemėlapis