Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

Išvyka į istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą

Vasario 27 dieną, 3-4 klasių mokiniai su mokytojomis Rasa ir Rima, vyko į istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą Kaune. Pasivaikščioję Prezidentūros sodelyje, dalyvavo edukacinėje programoje "Mažyliams apie Lietuvą". 

Edukacijos metu mokiniai susipažino su reikšmingais tarpukario Lietuvos įvykiais: Lietuvos valstybės herbo ir vėliavos patvirtinimu, lito įvedimu, Prezidento institucijos įkūrimu, Vilniaus krašto praradimu ir Kauno tapimu laikinąja sostine, 1937 m. Lietuvos pergale Europos krepšinio čempionate. 

Veiklos metu mokiniai dėliojo edukacines dėliones, klausė edukatoriaus pasakojimų, turėjo galimybę tapti radiofono diktoriumi. 

Programos metu ugdė komandinio darbo ir informacijos paieškos gebėjimus, puoselėjo vertybines nuostatas ir plėtė pasaulėžiūrą, skatino patriotiškumą ir pasididžiavimą savo šalies pasiekimais. 

2020-02-27

Mokytojos Rasa ir Rima