"Slieko" projektas finišuoja

Gegužės 26-30 dienomis Kauno r. Ilgakiemio mokykloje-darželyje įvyko ERASMUS+ KA219 - bendrojo ugdymo strateginės partnerystės projekto "Slieko projektas. Viena Žemė, vienas Pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje" baigiamieji renginiai.

Į Lietuvą atvyko projekto partneriai iš Rumunijos ir Islandijos. Kolegos iš užsienio šalių stebėjo atviras veiklas su ikimokyklinio ugdymo vaikais Kauno r. Ilgakiemio mokykloje-darželyje, aplankė Kauno r. Garliavos vaikų lopšelį-darželį "Eglutė", susipažino su Kauno r. saugomomis vietomis: Kadagių slėniu, Dubravos pelke, Raudondvario dvaro ansambliu.

Svarbiausias Erasmus+ projekto renginys buvo tarptautinė konferencija "Gerosios praktikos ir inovacijos ugdant socialinį, kultūrinį, ekologinį ir ekonominį tvarumą ikimokyklinėje įstaigoje". Ją organizavo Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio darbo grupė ir Kauno r. Švietimo centras.

2019-05-31