Ekskursijos - puikus būdas vaikams įgyti žinių

Ekskursijos yra labiausiai vaikų laukiamos patyriminės veiklos, todėl kiekvieną mėnesį stengiamės kur nors keliauti pagal savo projektinių veiklų planą.

Projektinė veikla "Kaip gatvėje ir kelyje būti saugiam?" priešmokyklinėje grupėje vyko dvi paskutiniąsias rugsėjo savaites, kurių metu vaikai vyko į dvi ekskursijas.

Pirmosios ekskursijos metu po Ilgakiemio kaimą vaikai mokėsi saugaus eismo kelyje, stebėjo kelio ženklus, bandė skaityti gatvių pavadinimus, domėjosi kelintiniu skaičiavimu, aiškinosi kokie skaičiai yra lyginiai, kokie - nelyginiai.

Rugsėjo 26 dieną priešmokyklinukai vyko į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą, kad galėtų įtvirtinti žinias ir pabandyti jas pritaikyti praktiškai aikštelėje su visomis vaizdinėmis saugaus eismo priemonėmis. Po protinės veiklos norėjosi poilsio, todėl nuvykome į Kalniečių parką, kuriame radome sporto ir vaikų žaidimo aikšteles, kuriose norėjosi išbandyti visas sūpynes, visą sporto inventorių, išvaikščioti visą teritoriją, grožėtis rudenėjančiu Kaunu.

Mokytoja Asta Sinkevičienė

2023 m. rugsėjis