Sveikatos banga 2023

Šių metų balandžio 17 dieną Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio priešmokyklinukai dalyvavo Kauno rajono sveikatą stiprinančių mokyklų renginio "Sveikatos banga" muzikinėje šventėje "Šokio ritmu". Šventė, kurią organizavo Kauno r. Garliavos lopšelis-darželis "Eglutė", vyko Garliavos sporto ir kultūros centre. Vaikai šoko lietuvių liaudies šokius, žaidė žaidimus, dainavo, mėgdžiojo paukščių balsus.

Šventės organizatoriai pasiekė užsibrėžtą tikslą - ugdyti Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų bendruomenių sveikos gyvensenos įgūdžius per aktyvų judesį, liaudies šokius, puoselėjant tautiškumą, bendruomeniškumą, kūrybiškumą, kryptingą laisvalaikio praleidimą bei asmenybės tobulėjimą.

Ugdytinius šventei ruošė ir renginyje dalyvavo muzikos vadovė Jūratė Balsienė ir PU grupės mokytoja Asta Sinkevičienė.

2023 m. balandis