Priešmokyklinukų kelionė į Kauną

Šių metų kovo 13 dieną Ilgakiemio mokyklos-darželio priešmokyklinio amžiaus vaikai vyko į ekskursiją, kurios metu domėjosi Kauno architektūra Laisvės alėjoje, prisiminė lankytas vietas Kauno mieste, apsilankė Akropolyje esančiame kino teatre.

Vaikai dažnai domėjosi filmais rodomais Forum Cinemas kino teatre, nes turėjo Kalėdų Senelio dovanotus kuponus pasirinkto filmo peržiūrai.

Kino filmo "Mumijos" reklama sudomino vaikus. Jie ieškojo žemėlapyje Egipto. IT technologijų pagalba domėjosi piramidėmis, faraonais, mumijomis.

Animacinis filmas "Mumijos" vaikams patiko, be to jis - informatyvus ir galbūt paskatins vaikus dar labiau domėtis užsienio šalių kultūra, istorija, įžymybėmis, lankytinomis vietomis.

PU grupės mokytoja metodininkė Asta Sinkevičienė

2023 m. kovas