Sėkmės nereikia laukti - reikia eiti link jos

Birželis yra laikas, kai mokykloje galima pasidžiaugti visų mokslo metų darbo rezultatais. Esu anglų kalbos mokytoja, o šiais metais kartu su dar dviem įstaigos mokytojomis baigiau Ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo persikvalifikavimo modulio studijas VDU Švietimo akademijoje, kurias finansavo ESF ir Kauno r. savivaldybė ir įgijau ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją.

Nuolat ieškau įdomių ir prasmingų veiklų savo ugdytiniams. „eTwinning“ programa domiuosi jau keletą metų. Lankiau kursus, mokymus. Labiau įsigilinti padėjo „Erasmus+“ „Slieko” projekto, kurį įgyvendinome su Islandija, Ispanija ir Rumunija, partnerė rumunė Nicoletta Hustiuc, dabar jau „eTwinning“ ambasadorė savo šalyje.

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/sekmes-nereikia-laukti-reikia-eiti-jos-link/

Reda Markauskienė, anglų k./PU mokytoja, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis

2022 m. birželis