Ką augina auklėtoja?

Birželio 19 dieną stovyklautojai "Lašeliukai" (3-ioji ikimokyklinio ugdymo grupė) iškeliavo pasisvečiuoti pas savo auklėtoją A. Sinkevičienę. Įdomu, kokie augalai auga jos gėlyne, kokie darže, ar auklėtoja nepamiršta jais pasirūpinti, ar nepagaili  vandenėlio, kurio niekaip nesulaukiame iš dangaus.

Vaikai skynė gėles, aptarinėjo jų spalvas, uodė aromatą, tyrinėjo išvaizdą, sužinojo pavadinimus, iš augalų kūrė gražius paveikslėlius.

Vėliau vaikai buvo supažindinti su uogų pavadinimais, galėjo patys skinti avietes, serbentus, vyšnias, ragauti, stebėti, kurios auga ant medžių, o kurios ant krūmų. Didžiausią įspūdį vaikams paliko aparatas, kuriuo išiminėjo vyšnių kauliukus... ir "žali kankorėžiai, kurie auga ant spyglių medžio".

Vyr. auklėtoja A. Sinkevičienė

2018-06-20