Priešgaisrinės saugos pratybos

2024 m. balandžio 9 d. Ilgakiemio mokykloje-darželyje vyko gaisrinės saugos evakuacijos pratybos. Pratybų tikslas - praktiškai atlikti vaikų bei personalo evakavimą, mokytis kaip elgtis kilus gaisrui, mokytis evakavimo vykdymo ir veiksmų koordinavimo tarp mokyklos-darželio vadovybės ir personalo.

Pagal parengtą personalo ir vaikų evakavimo planą, kiekvienos grupės ir klasės vaikai, mokytojos ir aptarnaujantis personalas organizuotai išėjo iš patalpų ir susirinko numatytoje vietoje - sporto aikštyne. Atlikus evakuaciją, vyko pratybų aptarimas. Paaiškėjo, kad įstaigos bendruomenės nariai yra susipažinę su evakuacijos planu, žino, kaip elgtis išgirdus pavojaus signalą, kokia kryptimi išeiti, kaip saugiai išvesti vaikus iš pastatų.

Tokios pratybos padeda užtikrinti įgūdžių, gebėjimų formavimą, veiksmų koordinavimą, ruošiantis tikram gaisro atvejui.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rima Budreckienė

2024 m. balandis