Konferencija Lapių pagrindinėje mokykloje

Kovo 5 dieną Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko Kauno r. 3-4 klasių mokinių konferencija "Kauno rajono miesteliai", skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Ilgakiemio mokyklos-darželio mokinės Vita Panasenkaitė (3 kl.) ir Viktorija Levanauskaitė (4 kl.) pristatė pranešimą apie Ilgakiemio mokyklą "Ilgakiemio mokykla-darželis. Dabar ir prieš 100 metų".

Mokines paruošė mokytoja metodininkė Rasa Gelažauskienė ir vyresnioji mokytoja Rima Budreckienė.

2020-03-05