Paroda "Kiaušinius kiškučiai dažo"

Pavasario saulutė kyla vis aukščiau, šviečia ir šildo vis skaisčiau, praskleisdama šalpusnių, plukių ir žibučių žiedelius visu gražumu. Artėja Velykos - pavasario šventė. Todėl suskubo kiškučiai ruoštis Velykoms - dažo, margina kiaušinius, kepa skaniausius pyragus. O su kiškučiais ir vaikučiai!

Margina, dažo, klijuoja, konstruoja įvairiausias velykines kompozicijas įstaigos bendruomenės parodai "Kiaušinius kiškučiai dažo", kurią organizavo pirmos ikimokyklinės grupės kolektyvas"Nijolė, Virginija ir Daivutė. Dirba ir įstaigoje, ir namuose su tėveliais.

Kūrė, konstravo visi ir įstaigoje, ir namuose. Abejingų neliko, dirbo visa bendruomenė: vaikučiai, auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, sesės, broliai, tėveliai, seneliai. Net ir direktorė Aušra savo atostogas panaudojo kūrybai, vardan bendro grožio, vardas įstaigos papuošimo.

O mes mylime žemę, tai saugome ją tausodami ir konstruodami darbelius iš antrinių žaliavų. Labai graži mūsų paroda, gėrimės ir mes patys, ir kitus kviečiame nepraeiti, nepasididžiuoti, bet sustoti ir pasigėrėti. Smagių, gražių ir jaukių jums Velykų!

Auklėtoja - metodininkė Nijolė Kalasauskienė