Pasakų šaly

Savaitė "Pasakų šaly" pirmos ikimokyklinės grupės vaikučius vedė įvairių pasakų takeliais į nematytas ir negirdėtas šalis, kur vyksta labai įdomūs, bet keisti dalykai, stebuklai, gėrio ir blogio kova, kur gyvena burtininkai, fėjos, raganos ir, žinoma, slibinai.

Ach, slibinai?!Kas gi jie tokie? Ir čia kažkas iš vaikų prisimena, kad matė tokį animacinį filmą "Slibinų prisijaukinimas". Pasidomime ir Kauno Megos kino repertuare - "Slibinų prijaukinimas - 3". Tai gal vykstame į kiną? "Taip!" - šaukia visi grupės vaikai. Tai ir nutarta. Užsisakome mikroautobusą ir...pirmyn!

O Megoje ir be kino įdomu: apžiūrime akvariumo gyventojus, pasėdime fojė sėdmaišiuose, papozuojame po viksvomis ir erdviuose praėjimuose, nučiuožiame tuneliu iš antro aukšto žemyn, nusiperkame bilietus, "popkorno" ir pasineriame į neįtikėtinų vaizdų ir nuotykių pilną slibinų pasaulį. Filmas kai kuriuos sujaudina iki ašarų, o įspūdžių ir emocijų tiek, kad vos sulaukiame vakaro, kad viską išpasakoti tėveliams. Laimingi visi - ir vaikučiai, ir tėveliai, ir auklėtojos. Turiningas, jautrus ir įspūdingas šis pennktadienis.

Auklėtoja metodininkė Nijolė Kalasauskienė

2019-03-15