Paroda "O mes tokie!"

Stebime save veidrodyje, tyrinėdami save ir vienas kitą, atrasdami panašumus, skirtumus, ieškodami atsakymo į klausimus "Kur glūdi grožio ir sveikatos paslaptys?"

Atrandame, kad paslapties atsakymai yra sveikoje mityboje, sporte, pozityve ir nuoširdžiame bendravime. Labai svarbus ir socialinis santykis su aplinka bei vienas kitu. Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė tęsia dalyvavimą tarptautiniame ERASMUS+ projekte " Slieko projektas. Viena Žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje". Tad imame senus, atlikusius tapetus ar vyniojamą popierių, diskutuojame, koks sportas kuriam patinka ir bendradarbiaudami apipiešiame vienas kitą, spalviname - viskas viename: socialinis ir ekonominis tvarumas bei begalė pozityvių, šiltų, linksmų emocijų piešiant vienas kitą gulintį ant grindų.

O mes tokie!

1-os ikimokyklinės grupės auklėtoja Nijolė Kalasauskienė