Paroda-konkursas "Grybų karas"

Ruduo. Gėrybių pilni ne tik sodai ir daržai, bet ir miškas. Tik įžengei į jį ir rasi baravykų pulką, raudonikių būrį, kelmučių visą tiltą... Čia pat ir raudonoji musmirė, kartėlė, grūzdas... Tik ar pažįsta mūsų vaikai grybus?

Štai todėl, kad nuvesti vaikus į gamtą, kad pažinti gyvūnus ir augalus, mes kasmet vykdome projektus ryšiui su gamta palaikyti. Pagal pavyzdį tikro grybo ar paveiksliuko, kartu su vaikais mes, pedagogai ir tėveliai, kūrėme grybus iš antrinių žaliavų. Tokiu būdu mokėmės pažinti grybus bei neteršti gamtos ir mūsų žemės, panaudodami antrines žaliavas dar kartą.

Na ir pridygo darželio prieigose grybų, gražuolių - visokių visokiausių, nuostabių, originalių! Net akys raibsta nuo gražumo ir seilė tįsta nuo jų tikroviškumo ir didumo...

1-os grupės auklėtoja Nijolė Kalasauskienė

2018-10-25