Pasidžiaukime

Šiandien iš fondo "Švieskime vaikus" Ilgakiemio mokyklos-darželio auklėtiniai gavo dovanų stilizuotus suvalkiečių tautinius kostiumus. Fondo projektas "Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanos Lietuvos darželiams"rengtas konsultuojantis su Lietuvos liaudies kultūros centro etnografais, etninių amatų puoselėtojais. Juozo Statkevičiaus sukurti kostiumai siūti Lietuvoje, naudojant kokybiškus Olandijoje pagamintus ir vaikučiams pritaikytus audinius.

Specialiai šiam projektui pagal autentiškus raštus Lietuvoje išaustos šiuolaikiškos juostos. Dizaineris Juozas Statkevičius kostiumus kūrė atsižvelgdamas į kiekvieno Lietuvos etninio regiono unikalumą, spalvas, audinių ir juostų raštus.

Dėkojame fondui "Švieskime vaikus" už puikų sumanymą - puoselėti etninę kultūrą Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Mokyklos-darželio direktorė Aušra Gužauskienė

2018-01-30